kickboxing light-contact 2016

POINT FIGHITING / SEMI CONTACT

300 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-24 KG)
1st place Mccracken Aidan – Scottland
2nd place Ollie Schefield- Scottland
3rd place Podaic Mooney- Ireland
301 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-28 KG)
1st place Richards Tyler- England
2nd place Major Kane- England
3rd place Lennan Aidan- Scottland
302 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-32 KG)
1st place Richards Tyler- England
2nd place Vodopija Luka- Germany
3rd place Ashby Luke- England
303  CATEGORY CHILDREN BOYS  8/12 YEARS OLD OPEN (-37 KG)
1st place Tromans Alfie- England
2nd place Ashby Luke- England
3rd place Gliniecki Ewan-  Scottland
304  CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-42 KG)
1st place Tromans Alfie- England
2nd place Evans Nathan- Wales
3rd place Ghiami Askon- Canada
305 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-47 KG)
1st place Robson Thomas- england
2nd place CZARNECKI DAMIAN- POLAND
3rd place ELIAS BAUDER – GERMANY
306 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (+47 KG)
1st place STANCZYK MICHAL- POLAND
2nd place DVORACEK DAVID- REPPUBLICA CECA
3rd place ZACH MARSHALL – ENGLAND
307 CATEGORY CHILDREN GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-24 KG)
1st place ELISABETTA MAIMONE – ITALY
2nd place
3rd place
308 CATEGORY CHILDREN GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-28 KG)
1st place Ghiami Yasmin- CANADA
2nd place PICCINETTI VIOLANTE-ITALY
3rd place
309 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-32 KG)
1st place DEL VECCHIO SONIA-ITALY
2nd place GIUBBILEI GIORGIA-ITALY
3rd place EMMA ZOPPI – ITALY
310 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-37 KG)
1st place PICCINETTI INDIA-ITALY
2nd place ZEMANOVA ELISKA- CZECH REPUBLIC
3rd place ELENA CRISTALLI – ITALY
311 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-42 KG)
1st place MAMBRINI SORAYA- ITALY
2nd place PICCINETTI INDIA-ITALY
3rd place ABBIE SCANLON – WALES
312 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-47 KG)
1st place SCANLON ABBIE- WALES
2nd place MARNI MOIRA-SWITERLAND
3rd place
313  CATEGORY CADETS GIRLS  8/12 YEARS OLD OPEN (+47KG)
1st place HASKINS YOANNA-USA
2nd place BEKAVAC ANGELINA-GERMANY
3rd place GIULIA GIORGIYEARS OLD – ITALY
314 CATEGORY CADETS BOYS  13/14/15 YEARS OLD OPEN (-42KG)
1st place GENTRY TRISTAN-BELGIUM
2nd place BRUCE LIAM- SCOTTLAND
3rd place BAILEY WILLIS – ENGLAND
315 CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-47 KG)
1st place SINGH ARYAN-ENGLAND
2nd place RUTIGLIANO CARMINE-ITALY
3rd place JAMES YOUNG – SCOTLAND
316 CATEGORY CADETS  BOYS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-52 KG)
1st place RUTIGLIANO CARMINE-ITALY
2nd place TRAVERSI FRANCESCO-ITALY
3rd place CONNOR MOFFAT – ENGLAND
317 CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place DI STEFANO ROSARIO-ITALY
2nd place CATALIN LEFTER COSTIN- ROMANIA
3rd place SCOTT LEWIS – WALES
318  CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place SCALFANI ALEX- ITALY
2nd place CIARAVOLO LUIGI- ITALY
3rd place JASON CRACKELL – SCOTLAND
319 CATEGORY CADETS BOYS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place CIARAVOLO LUIGI-ITALY
2nd place CORRENTI DANI-ITALY
3rd place JASON CRACKELL – SCOTLAND
320 CATEGORY CADETS  BOYS  13/14/15 YEARS OLD OPEN (+69 KG)
1st place CHYMKOWSKI ALEKSANDER- POLAND
2nd place CORRENTI DANNY-ITALY
3rd place SCHUBEL CHESTER- USA
322 CATEGORY CADETS  GIRLS 13/14/15  OPEN (-46 KG)
1st place GORALCZYKOVA MICHELA-CZECH REPUBLIC
2nd place PE ALICIA- BELGIUM
3rd place STEADWOOD ELLEN- SCOTLAND
323 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place GORALCZYKOVA MICHELA-CZECH REPUBLIC
2nd place THOMAS AVA- WALES
3rd place REBECCA WHITE – SCOTLAND
324 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place PICCINETTI MORGANA-ITALY
2nd place SARAH BELOW- GERMANY
3rd place MICHAELA GORALCZYKOVA – CZECH REPUBLIC
325 CATEGORY CADETS  GIRLS  13/14/15 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place SARAH BELOW- GERMANY
2nd place PICCINETTI MORGANA-ITALY
3rd place RAE GEDDES – SCOTLAND
326 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place Nelson Jayce-usa
2nd place BISCONTI NICOLE- ITAY
3rd place SARAH BELOW – GERMANY
327 CATEGORY CADETS GIRLS 13/14/15 YEARS OLD OPEN (+65 KG)
1st place BISCONTI NOEMI-ITALY
2nd place CONTORNI GIUALIA-ITALY
3rd place JAYLIE NELSON – USA
328 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place FEJSKA MICHAEL -CZECH REPUBLIC
2nd place VARMAH SATISH- MALAYSIA
3rd place
329 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place DI LERNIA MICHELE- ITALY
2nd place SIMONE LA ROSA-ITALY
3rd place BELLUARDO DAVIDE-ITALY
330 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place DI LERNIA FRANCESCO-ITALY
2nd place ENZO MAGGI-ITALY
3rd place DI LERNIA MICHELE-ITALY
331 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-74 KG)
1st place PALERMO LUCA- ITALY
2nd place GALUFFO VITO- ITALY
3rd place HOLLIDAY JOSH- WALES
332 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-79 KG)
1st place GALUFFO VITO- ITALY
2nd place TEPELUS BOGDAN- ITALY
3rd place
333 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-84 KG)
1st place LANCIA ALESSANDRO- ITALY
2nd place BEVAN JACK- WALES
3rd place CAMPBELL DANNY- CANADA
335 CATEGORY JUNIORES  M 16/17/18 YEARS OLD OPEN (+89 KG)
1st place VITI MATTEO- ITALY
2nd place QUILLAN THOMAS- WALES
3rd place MAROOD HAROON- GERMANY
336 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place DAVIES CHLOE- WALES
2nd place LA STELLA RIPALTA MORENA- ITALY
3rd place CASTALDO VIVIANA
337 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place DAVIES CATRIN- WALES
2nd place PICCINETI MORGANA- ITALY
3rd place NELSON JAYCIE- USA
338 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place RANDAL TENNESSEE- WALES
2nd place CARDILE GIULIA-ITALY
3rd place MARTINS ANDREA- FRANCE
339 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place RANDAL TENNESSEE- WALES
2nd place DAVIES BETHAN- WALES
3rd place BISCONTI NICOLE-ITALY
340 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OLD OPEN (-70 KG)
1st place CONTORNI GIULIA-ITALY
2nd place ZEKANY MIHAELA IZABELLA- ROMANIA
3rd place
341 CATEGORY JUNIORES  F 16/17/18 YEARS OLD OPEN (+70 KG)
1st place NOEMI BISCONTI- ITALY
2nd place GEENS SAAR- BELGIUM
3rd place
342 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place ANTONIO VENZA- ITALY
2nd place HUXTABLE DANIEL- WALES
3rd place GIUSEPPE MASTRONARDO – ITALY
343 CATEGORY SENIORES M 19/40 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place FRANCESCO PIO DI LERNIA- ITALY
2nd place PIOTR BAKOESKI- POLAND
3rd place GIUSEPPE INTURRISI – ITALY
344 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place INTURRISI GIUSEPPE- ITALY
2nd place MAGGI ENZO- ITALY
3rd place ARAPAJ FABJOL- ITALY
345 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-74 KG)
1st place CHARLEWORTH REUBEN- ENGLAND
2nd place KAREL TOMAS- CZECH REPUBLIC
3rd place RYAN ELLIS – ENGLAND
346 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-79 KG)
1st place CHARLEWORTH REUBEN- ENGLAND
2nd place FIORENTINO GENNARO- ITALY
3rd place CARLO CARRA – ITALY
347 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-84 KG)
1st place HUGHES SCOTT – SCOTLAND
2nd place CARRA CARLO- ITALY
3rd place LOREK MATEUSZ- POLAND
348 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-89 KG)
1st place MATARAZZO GIUSEPPE- ITALY
2nd place HUGHES SCOTT – SCOTLAND
3rd place ANDREW COOKE – ENGLAND
349 CATEGORY SENIORES  M 19/40 YEARS OLD OPEN (-94 KG)
1st place DARIO FABRIZIO- ITALY
2nd place MATARAZZO GIUSEPPE- ITALY
3rd place RENE PERZ – GERMANY
350 CATEGORY SENIORES M 19/40 YEARS OLD OPEN (+94 KG)
1st place MATARAZZO GIUSEPPE- ITALY
2nd place TURCZUNSKI BARTLOMIEJ- POLAND
3rd place STIJN GOOSSENS – BELGIUM
351 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place MINOPOLI MARTINA- ITALY
2nd place HARDY REBECCA- ENGLAND
3rd place FANNY TEXIER – FRANCE
352 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OLD OPEN (-55KG)
1st place HOUSE RACHEL- WALES
2nd place ZULLO CRISTINA- ITALY
3rd place LIBBY SMITH – ENGLAND
353 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place HOUSE RACHEL- WALES
2nd place REMBELSKA DOMINIKA- POLAND
3rd place
354 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place CONTORNI GIULIA- ITALY
2nd place WILLIAMS KASHARNA- WALES
3rd place SCHMIDT LAURA- GERMANY
355 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OLD OPEN (-70 KG)
1st place BISCONTI NOEMI- ITALY
2nd place MEYER NATALIE- GERMANY
3rd place
356 CATEGORY SENIORES F 19/35 YEARS OLD OPEN (+70 KG)
1st place BISCONTI NOEMI- ITALY
2nd place ZITA MICHELS- GERMANY
3rd place MEYER NATALIE- GERMANY
357 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place PIOTR BAKOWSKI – POLAND
2nd place
3rd place
358 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OLD OPEN (-74 KG)
1st place PIOTR BAKOWSKI – POLAND
2nd place JONES TIM- WALES
3rd place LEIGH RANDAL – WALES
359 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OLD OPEN (-84 KG)
1st place SGRILLETTI GIOVYEARS OLD- GERMANY
2nd place JONES TIM- WALES
3rd place AUGUST WEHRMANN – CANADA
360 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OLD OPEN (-94 KG)
1st place SGRILLETTI GIOVYEARS OLD- GERMANY
2nd place MAGNUS RAPP- SWEDEN
3rd place SHAUN BRACE – WALES
361 CATEGORY VETERANS MEN  41/50 YEARS OLD OPEN (+94 KG)
1st place SGRILLETTI GIOVYEARS OLD- GERMANY
2nd place SANSOM GARY- ENGLAND
3rd place LUKASZ – POLAND
363 CATEGORY VETERANS WOMEN  36/45 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
2nd place
3rd place
364 CATEGORY VETERANS WOMEN  36/45 YEARS OLD OPEN (+65 KG)
1st place MICHELS ZITA- GERMANY
2nd place SANSOM SIMONE- ENGLAND
3rd place
365 CATEGORY CHILDREN BOYS  OPEN TEAM
1st place WKA SCOTLAND TEAM 2- SCOTLAND
2nd place WTKA ENGLAND TEAM 7- ENGLAND
3rd place WKA WALES TEAM 2 – WALES
367 CATEGORY CADETS WOMEN  TEAM 13/15 YEARS OLD OPEN
1st place WKA SCOTLAND TEAM – SCOTLAND
2nd place TEAM SICILIA & COBRA KAI- ITALY
3rd place
368  CATEGORY CADETS GIRLS TEAM 13/15 YEARS OLD OPEN
1st place WKA WALES TEAM 3 – WALES
2nd place WKA SCOTLAND TEAM 3 – SCOTLAND
3rd place
369 CATEGORY JUNIOR MEN TEAM 16/18 YEARS OLD OPEN
1st place TEAM SICILIA & COBRA KAI- ITALY
2nd place WKA WALES TEAM – WALES
3rd place
370 CATEGORY JUNIOR MEN TEAM 16/18 YEARS OLD OPEN
1st place WKA WALES TEAM – WALES
2nd place TEAM PORTUGAL- PORTUGAL
3rd place
371 CATEGORY  MEN TEAM 19/40 YEARS OLD OPEN
1st place ITALY DGE- ITALY
2nd place ICO- ENGLAND
3rd place POINTFIGHTING TEAM – POLAND
372 CATEGORY SENIOR WOMEN  TEAM 19/35 YEARS OLD OPEN
1st place WKA WALES TEAM – WALES
2nd place
3rd place

LIGHT CONTACT

373 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-23 KG)
1st place GRAHAM JAMES- SCOTLAND
2nd place PALLANT MASON- ENGLAND
3rd place OLLIE SCHOFIELD – SCOTLAND
374 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-27 KG)
1st place MAYLOR KANE- ENGLAND
2nd place MCCRACKEN AIDAN- SCOTLAND
3rd place HARVEY ADLAM – ENGLAND
375 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-31 KG)
1st place BEECH KIAN- ENGLAND
2nd place ADLAM HARVEY- ENGLAND
3rd place FRANCESCO FORTE – ITALY
376 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-35 KG)
1st place ASHBY LUKE- ENGLAND
2nd place BROOKES BILLY- ENGLAND
3rd place SAMUEL HARRISON – ENGLAND
377 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place O CONNOR CALLUM- IRELAND
2nd place MCLAREN KEYES- ENGLAND
3rd place JAKUB MALINOWSKI – POLAND
378 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-45 KG)
1st place SUPRUNENKO ARTUR- UKRAINE
2nd place OSIAN HOWELLS- WALES
3rd place ROBIN THIEM – SWITZERLAND
379 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (+45 KG)
1st place AARON PADFIELD – WALES
2nd place
3rd place
381 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-27 KG)
1st place FELICIA DEMETER – SWEDEN
2nd place
3rd place
383 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN (-35 KG)
1st place ROBINSON MIA- ENGLAND
2nd place LYNCH RHIANNA- IRELAND
3rd place CHARLIZE VON ARX – SWITZERLAND
384 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place HARRIS ALICIA-WALES
2nd place ZEMANOVA ELISKA-CZECH REPUBLIC
3rd place
386  CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN ( +45 KG)
1st place MICHAL STANCZYK – POLAND
2nd place
3rd place
387  CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN ( -28 KG)
1st place CHARLIE STOKES – ENGLAND
2nd place
3rd place
388  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 32 KG)
1st place STOKES CHARLIE- ENGLAND
2nd place HALLAM JOSHUA- SCOTLAND
3rd place AARON SOLOMON – ENGLAND
389  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 36 KG)
1st place RUDENKOV NAZAR- UKRAINE
2nd place MURRAY BRANDON- SCOTLAND
3rd place MAEL MONTAGNE – FRANCE
390  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 40 KG)
1st place SIKORA FRANCISZEK-POLAND
2nd place HALLAMJ AMIE-SCOTLAND
3rd place TLICKETT HINKLE – USA
391  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 44 KG)
1st place OREL VLADYSLAV- UKRAINA
2nd place FREEMAN MORGAN- ENGLAND
3rd place ANDRII BUDZAN – UKRAINE
392  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 48 KG)
1st place STANCZYK MICHAL- POLAND
2nd place IVANOF RADU- ROMANIA
3rd place LEE STEELE – IRELAND
393  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 52 KG)
1st place MCKENZIE DERELLE- ENGLAND
2nd place DVORACEK DAVID- CZECH REPUBLIC
3rd place KWINTEN GOOSSENS – BELGIUM
394  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( – 56 KG)
1st place MARSHALL ZACH
2nd place MCKENZIE DERELLE- ENGLAND
3rd place
395  CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN ( +56 KG)
1st place MICHELS ALEXANDER- GERMANY
2nd place LEPKOWSKI STANISLAW- POLAND
3rd place DOMINIK RYBARCZYK – POLAND
399  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OLD OPEN ( -40 KG)
1st place SCANLON ABBIE- WALES
2nd place SUNDELL SMILLA- SWEDEN
3rd place CECILIE KUNO – DENMARK
400  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OLD OPEN ( -44 KG)
1st place ROMANOWSKI VANESSA
2nd place
3rd place
402  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OLD OPEN ( -52 KG)
1st place BEKAVAC ANGELINA- GERMANY
2nd place
3rd place
403  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OLD OPEN ( -56 KG)
1st place NARDILLO SIMONA- ITALY
2nd place BEKAVAC ANGELINA- GERMANY
3rd place
404  CATEGORY CHILDREN G 11/12 YEARS OLD OPEN ( +56 KG)
1st place HASKINS YOANNA- USA
2nd place NARDILLO SIMONA- ITALY
3rd place
405 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -42 KG)
1st place BINNS JACK- ENGLAND
2nd place OSETROV BOHDAN- UKRAINE
3rd place BRUCE LIAM- SCOTLAND
406 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -47 KG)
1st place SINGH ARYAN- ENGLAND
2nd place RUTIGLIANO CARMINE- ITALY
3rd place LEVYTSKY MAKSYM- UKRAINE
407 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -52 KG)
1st place CZARNECKI LEON- POLAND
2nd place MCFADDEN PATRICK- IRELAND
3rd place GADOMSKI KACPER- POLAND
408 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -57 KG)
1st place HOOK ALEX- ENGLAND
2nd place DI GIACOMO SAVERIO- ITALY
3rd place OSTEROV YROSLAV- UKRAINE
409 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -63 KG)
1st place FITZPATRICK ALEX- IRELAND
2nd place MASTANTUONI VINCENZO- ITALY
3rd place PECCIA FRANCESCO- ITALY
410 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -69 KG)
1st place EISENHAMMER LADISLAV- CZECH REPUBLIC
2nd place LIS KAMIL- POLAND
3rd place FITZPATRICK ALEX- IRELAND
411 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( +69 KG)
1st place ION DUMITRU ALEXANDRU- ROMANIA
2nd place CHYMKOWSKI ALEXANDER- POLAND
3rd place LAWRENCE CONNOR- ENGLAND
413 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -46 KG)
1st place PE ALICIA- BELGIUM
2nd place STEADWOOD ELLEN- SCOTLAND
3rd place
414 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -50 KG)
1st place AVA THOMAS-WALES
2nd place YAIZA CARRASCAL TRAPERO-SPAIN
3rd place
415 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -55 KG)
1st place DAVID AMILY- WALES
2nd place WEIGAND JULE- GERMANY
3rd place
416 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( -60 KG)
1st place DOKA ALIZA- HUNGARY
2nd place DAVID AMILY- WALES
3rd place BUTLER CHLOE- WALES
418 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN ( +65 KG)
1st place KNOPOVA ADELA- CZECH REPUBLIC
2nd place BREJAVO LUCIA
3rd place
419 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -57 KG)
1st place MONTAGNE LUCAS- FRANE
2nd place ANTONIO DEL RE- ITALY
3rd place BOUZEKRI ISMAEL- FRANCE
420 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -63 KG)
1st place  KIERAN NEDERSON
2nd place YAKUB SZCZESNY .POLAND
3rd place FARIMITA ALEX- ROMANIA
421 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -69 KG)
1st place MAGGI ENZO- ITALY
2nd place TEXIER ANTONY- FRANCE
3rd place
422 CATEGORY JUNIORS M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -74 KG)
1st place APREA LUKA- ITALY
2nd place FIGURA MAREK- POLAND
3rd place HOLLIDAY JOSH- WALES
423 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -79 KG)
1st place VESPA ANTONIO- ITALY
2nd place TEPELUS BOGDAN- ROMANIA
3rd place POWELL GEORGE- ENGLAND
424 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -84 KG)
1st place RUSSO FRANCESCO- ITALY
2nd place CAMPBELL DANNY- CANADA
3rd place ONISOR STEFAN- ROMANIA
426 CATEGORY JUNIORES M 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( +89 KG)
1st place HAROON MAROOD – GERMANY
2nd place GANGEMI ALESSANDRO- ITALY
3rd place
427 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -50 KG)
1st place NEDILKO SOFIIA- UKRAINE
2nd place ROMANO NOEMI- ITALY
3rd place LA STELLA RIPALTA MORENA- ITALY
428 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -55 KG)
1st place IVANOF MARIA- ROMANIA
2nd place KRYVANYCH DARYNA- UKRAINE
3rd place LOPES RAQUEL- PORTUGAL
429 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -60 KG)
1st place RANDAL TENNESSEE- WALES
2nd place ORR SCARLETT- ENGLAND
3rd place VARO MARTIN SANDRA- SPAIN
430 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -65 KG)
1st place RANDAL TENNESSEE- WALES
2nd place WEIGAND LUKA- GERMANY
3rd place ZEKANY MIHAELA IZABELLA- ROMANIA
431 CATEGORY JUNIORES F 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -70 KG)
1st place IZABELLA MIHAELA ZEKANY-ROMANIA
2nd place DIANA SCUIBIDA-POLAND
3rd place
432 CATEGORY SENIORS F 16/17/18 YEARS OLD OPEN ( -70 KG)
1st place CVINGEROVA TEREZA- CZECH REPUBLIC
2nd place BERNARDO ANAIS- FRANCE
3rd place GEENS SAAR- BELGIUM
433 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -57 KG)
1st place PANAITOV IHOR- UKRAINE
2nd place LACORTE SIMONE- ITALY
3rd place VARMAH SATISH- MALAYSIA
434 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -63 KG)
1st place LAURETTI MANUEL- ITALY
2nd place PIOTR BAKAWSKI- POLAND
3rd place HOREMANS DIEGO- BELGIUM
435 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -69 KG)
1st place MINESKO DMYTRO- UKRAINE
2nd place POLUIAN YAN- UKRAINE
3rd place DI PRISCO DANIELE- ITALY
436 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -74 KG)
1st place BRANNSTAM DANNE- SWEDEN
2nd place RADIONOV MYKYTA- UKRAINE
3rd place PODVALNYI ANDRII- UKRAINE
437 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -79 KG)
1st place LLNYTSKYI BOHDAN- UKRAINE
2nd place ANTONETTI MIRKO- ITALY
3rd place ZIELONKA DOMINIK- POLAND
438 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -84 KG)
1st place FIORE LORENZO- ITALY
2nd place ALIIEV ELTADZH- UKRAINE
3rd place MATIN JEROME- FRANCE
439 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -89 KG)
1st place HUGHES SCOTT- SCOTLAND
2nd place ALISON CHRIS- ENGLAND
3rd place NEHODA ANDRII- UKRAINE
440 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( -94 KG)
1st place FOKSHEK OLEKSANDER- UKRAINE
2nd place BRUNETTI ROBERTO- ITALY
3rd place PASTYRIK PETR-CZECH REPUBLIC
441 CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN ( +94 KG)
1st place VOROTNYK TARAS- UKRAINE
2nd place LABOR DAVID- FRANCE
3rd place BARBETTA MICHELE- ITALY
442 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OLD OPEN ( -50 KG)
1st place TATIANCHENKO KARYNA- UKRAINE
2nd place NEAL BATH- ENGLAND
3rd place TAXIER FANNY- FRANCE
443 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OLD OPEN ( -55 KG)
1st place HOUSE RACHEL- WALES
2nd place LANG LAURAN- ENGLAND
3rd place MURRAY VICTORIA- SCOTLAND
444 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OLD OPEN ( -60 KG)
1st place PODKOPAI HALYNA- UKRAINE
2nd place WILIAMS KASHARNA- WALES
3rd place CALABRESE SERENA – ITALY
445 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OLD OPEN ( -65 KG)
1st place MCGHEE STACEY- SCOTLAND
2nd place PUISSANT CAROLE- FRANCE
3rd place REMBELSKA DOMINIKA- POLAND
446 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OLD OPEN ( -70 KG)
1st place SOBALA ANGELIKA- POLAND
2nd place GRILLO ANNA GRAZIA- ITALY
3rd place PANTANO SIMONA- ITALY
447 CATEGORY SENIORS F 19/40 YEARS OLD OPEN ( +70 KG)
1st place GRILLO ANNA GRAZIA- ITALY
2nd place ZITA NUCHELS- GERMANY
3rd place
448 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OLD OPEN ( -63 KG)
1st place SALMANOV ELNUR- AZERBAIJAN
2nd place DIT LE MESLE MARIANO- FRANCE
3rd place SAKREFF MOHAMED- FRANCE
449 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OLD OPEN ( -74 KG)
1st place HODEK PETR- CZECH REPUBLIC
2nd place MAZUR MAREK- POLAND
3rd place DE LAURENTIS PHILIPPE- FRANCE
450 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OLD OPEN ( -84 KG)
1st place OTERANSKI VIACHESLAV- UKRAINE
2nd place HUSEV SERHII- UKRAINE
3rd place EGEA JACKY- FRANCE
451 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OLD OPEN ( -94 KG)
1st place GUTHRIE ROBERT- SCOTLAND
2nd place MILLER CHRISTIAN- WALES
3rd place KELLY NEIL- ENGLAND
452 CATEGORY VETERANS M 41/50 YEARS OLD OPEN ( +94 KG)
1st place RUDOL ANDY- ENGLAND
2nd place MOLONEY ROBERT- IRELAND
3rd place JUNGSLED STEFFEN- DANMARK
453 CATEGORY VETERANS F 41/50 YEARS OLD OPEN ( -55 KG)
1st place LILLIE SANDRA- DANMARK
2nd place MURRAY VICTORIA- SCOTLAND
3rd place MORO CORINNE- FRANCE
454 CATEGORY VETERANS F 41/50 YEARS OLD OPEN ( -65 KG)
1st place REMBELESKA DOMINIKA- POLAND
2nd place CAPUTO GERARDINA- ITALY
3rd place
455 CATEGORY VETERANS F 41/50 YEARS OLD OPEN ( +65 KG)
1st place ZITA MICHELS- GERMANY
2nd place
3rd place

LOWKICK LIGHT

456 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-23 KG)
1st place KULIBABA STEPAN- RUSSIA
2nd place BETKO IVAN- UKRAINE
3rd place
457 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-27 KG)
1st place AYKHAN HASIMOV-AZRBAIJAN
2nd place DANIELE MASELLI-ITALY
3rd place
458 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-31 KG)
1st place GULIYEV AMIN- AZERBAIJAN
2nd place MARUCCI DARIO- ITALY
3rd place DOKUCHAEV DMITRII- RUSSIA
459 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-35 KG)
1st place WILHELMSSON ANGELO- SWEDEN
2nd place ZHITSOV ANDREI- RUSSIA
3rd place
460 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place C CONNOR CALLUM- IRELAND
2nd place
3rd place
461 CATEGORY CHILDREN M 8/10 YEARS OLD OPEN (-45 KG)
1st place HOWELLS OSIAN- WALES
2nd place
3rd place
464 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN (-27 KG)
1st place DEMETER FELICIA-SWEDEN
2nd place
3rd place
466 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN (-35 KG)
1st place LYNCH RHIANNA- IRELAND
2nd place SUNDELL LEIA- SWEDEN
3rd place FIORUCCI MIA- ITALY
467 CATEGORY CHILDREN F 8/10 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place ZEMANOVA ELISKA- CZECH REPUBLIC
2nd place
3rd place
470 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-28 KG)
1st place STOKES CHARLIE- ENGLAND
2nd place
3rd place
471 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-32 KG)
1st place BUTKO ANDRII- UKRAINE
2nd place
3rd place
472 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-36 KG)
1st place RUDENKOV NAZAR- UKRAINE
2nd place MUKHAMETSHYN- UKRAINE
3rd place MONTAGNE MAEL- FRANCE
473 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place YAROSH DAVID- SPAIN
2nd place GHASSEMI KEVIN- SWEDEN
3rd place CSIZMADIA EDUARD- ROMANIA
474 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-44 KG)
1st place OREL VLADYSLAV- UKRAINE
2nd place SULEYMANOV SEFTER- AZERBAIJAN
3rd place HODAJ LUIS- ITALY
475 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-48 KG)
1st place STANCZYK MICHAL- POLAND
2nd place IVANOF RADU- ROMANIA
3rd place
476 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-52 KG)
1st place DVORACEK DAVID- CZECH REPUBLIC
2nd place STANTOK MICHAL- POLAND
3rd place FABRIZIO GABRIELE- ITALY
477 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (-56 KG)
1st place KENNAN GULIYEV- AZERBAIJAN
2nd place
3rd place
478 CATEGORY CHILDREN M 11/12 YEARS OLD OPEN (+56 KG)
1st place LEPKOWSKI STANISLAW- POLAND
2nd place
3rd place
482 CATEGORY CHILDREN F 11/12 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place KUNO CECILIE- DANMARK
2nd place SUNDELL SMILLA- SWEDEN
3rd place
483 CATEGORY CHILDREN F 11/12 YEARS OLD OPEN (-44 KG)
1st place ROMANOVSKI VANESSA- SWEDEN
2nd place
3rd place
485 CATEGORY CHILDREN F 11/12 YEARS OLD OPEN (-52 KG)
1st place ARAGON MAIRENA LUNA- SPAIN
2nd place
3rd place
486 CATEGORY CHILDREN F 11/12 YEARS OLD OPEN (-56 KG)
1st place ARAGON MAIRENA LUNA- SPAIN
2nd place
3rd place
488 CATEGORY CHILDREN M 13/16 YEARS OLD OPEN (-42 KG)
1st place RUS IVAN- UKRAINE
2nd place OSETROV BOHDAN- UKRAINE
3rd place TREALY OISIN- IRELAND
489 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OLD OPEN (-47 KG)
1st place PETRENKO MYKHAILO- UKRAINE
2nd place LE MOAL ISMAEL- FRANCE
3rd place BALAH DEHIS- ITALY
490 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OLD OPEN (-52 KG)
1st place ALIYEV TURAL- AZERBAIJAN
2nd place PISTOIA EMANUELE- ITALY
3rd place MCFADDEN PATRICK- IRELAND
491 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place STAMISLAV SUDOPLATV-UKRAINE
2nd place HUGO BEAHEGEL-FRANCE
3rd place BENJAMIN CEDERGREEN-DENMARK
492 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place PELLI ADRIANO- ITALY
2nd place LENNON ACOTT- IRELAND
3rd place MASTANTUONI VINCENZO- ITALY
493 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place EMANUELE GARGIULO
2nd place HIBBIT EDWARD- ENGLAND
3rd place ROUBICEK FLIP- CZECH REPUBLIC
494 CATEGORY CADETS M 13-14-15 YEARS OLD OPEN (+69 KG)
1st place DVORACEK PETR- CZECH REPUBLIC
2nd place DUMITRU ION ALEXANDRU- ROMANIA
3rd place BELLUARDO ALESSIO- ITALY
495 CATEGORY CADETS F 13-14-15 YEARS OLD OPEN (-42 KG)
1st place BROCCIO GAIA- ITALY
2nd place
3rd place
496 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-46 KG)
1st place CATRIX YONA- FRANCE
2nd place POLISENO ASIA- ITALY
3rd place
497 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place YAIZA CARRASCAL TRAPERO – SPAIN
2nd place
3rd place
498 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place PASCALE AURORA- ITALY
2nd place GRADINI ADA ALUNNI- ITALY
3rd place DAVID AMILY- WALES
499 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place SCARLET ORR-ENGLAND
2nd place REKA VARHANYOVSZKI -ROMANIA
3rd place ALIZA DOKA-HUNGARY
501 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (+65 KG)
1st place KNOPOVA ADELA- CZECH REPUBLIC
2nd place BREJANO FERNANDEZ LUCIA- SPAIN
3rd place VARO MARTIN SARAY- SPAIN
502 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place POPOLLA CARLO-ITALY
2nd place ROMAN YAKOVYN-UKRAINE
3rd place JORDAN MCCARTHY-IRELAND
503 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place CARRASSI ANTONIO-ITALY
2nd place BELLUARDO DAVIDE-ITALY
3rd place LAROSA SIMONE- ITALY
504 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place KAREN SHEHUNTS-
2nd place AVVERSO FRANCESCO-ITALY
3rd place FERRARA STEVE-ITALY
505 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-74 KG)
1st place D’ALOIA ANTONIO- ITALY
2nd place TRUSELLO FRANCESCO- ITALY
3rd place APREA LUCA- ITALY
506 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-79 KG)
1st place TEPELUS BOGDAN- ROMANIA
2nd place MATALY JOHNATHAN- FRANCE
3rd place TUDOR MIHAILA- ROMANIA
507 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-84 KG)
1st place BORSEI DANIEL- ITALY
2nd place ONISOR STAFAN- ROMANIA
3rd place CAMPELL DANNY- CANADA
508 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-89 KG)
1st place ORLANDO MARCO- ITALY
2nd place
3rd place
509 CATEGORY JUNIORES M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (+89 KG)
1st place BONI MAICOL- ITALY
2nd place ORLANDO MARCO- ITALY
3rd place HAROON MAROOD- GERMANY
510 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place ROMANO NOEMI- ITALY
2nd place AVRAMUK SOFIIA- UKRAINE
3rd place
511 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place BRASCIA NIF- ITALY
2nd place KRYVANYCH DARYNA- UKRAINE
3rd place
512 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place BERVICATO VALERIA- ITALY
2nd place MARTINS ANDREA- FRANCE
3rd place VARO MARTIN SANDRA- SPAIN
513 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place ZEKANY MIHAELA IZABELLA- ROMANIA
2nd place
3rd place
515 CATEGORY JUNIORES F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (+70 KG)
1st place CVIMGEROVA TEREZA- CZECH REPUBLIC
2nd place BERNARDO ANAIS- FRANCE
3rd place
516 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place MARTINO FRANCESCO-ITALY
2nd place MASTRANORDO FRANCESCO-ITALY
3rd place SZYMCZAK DAMIAN- POLAND
517 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place PABLO PIESTOV-UKRAINE
2nd place ANDRII HORLOV-UKRAINE
3rd place HOREMANS DIEGO- BELGIO
518 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place DMYTRO MINESKO- UKRAINE
2nd place DI PRISCO DANIELE- ITALY
3rd place FABJOL ARAPAJ-ITALY
519 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-74 KG)
1st place RADIONOV MYKYTA- UKRAINA
2nd place BYEARS OLDSTER CONOR- ENGLAND
3rd place ANTONELLI LUCA- ITALY
520 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-79 KG)
1st place ILNYTSKYI BOHDAN- UKRAINE
2nd place ZIELONKA DOMINIK- POLAND
3rd place VYHONSKYI VALERII- UKRAINE
521 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-84 KG)
1st place FIORE LORENZO-ITALY
2nd place GRZEGORZ PAK -POLAND
3rd place ELTADZH ALIIEV -UKRAINE
522 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-89 KG)
1st place CIFALDI GIANLUCA- ITALY
2nd place QUARANTA ANTONIO- ITALY
3rd place COPPOLA VINCENZO- ITALY
523 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (-94 KG)
1st place FOKSHEK OLEKSANDR- UKRAINE
2nd place FIORUCCIO NICO- ITALY
3rd place BRESCIANO ROBERTO- ITALY
524 CATEGORY SENIORES M  19/40 YEARS OLD OPEN (+94 KG)
1st place VOROTNYKNTARAS- UKRAINE
2nd place BRESCIANO ROBERTO- ITALY
3rd place
525 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place RUIZ PANAYIOTIS CARMEN- SPAIN
2nd place FORINO JESSIKA- ITALY
3rd place TATIANCHENKO KARYNA- UKRAINE
526 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place GUERRI SARA- ITALY
2nd place SBRIGNADELLO GIULIA- ITALY
3rd place OGREN ANN- SWEDEN
527 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place PODKOPAI HALYNA- UKRAINE
2nd place BUKLEY LISA- IRELAND
3rd place BECCIANI SARAH- ITALY
 
528 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place BIANCHI GIULIA- ITALY
2nd place REMBELESKA DOMINIKA- POLAND
3rd place DEODATI FRANCESCA- ITALY
529 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OLD OPEN (-70 KG)
1st place GRILLO ANNA GRAZIA- ITALY
2nd place SOBALA ANGELIKA- POLAND
3rd place
530 CATEGORY SENIORES F  19/35 YEARS OLD OPEN (+70 KG)
1st place CVINGERDVA TEREXA- CZECH REPUBLIC
2nd place GRILLO ANNA GRAZIA- ITALY
3rd place

K 1  LIGHT

531  CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-42 KG)
1st place JACK BINNS-ENGLAND
2nd place IVAN RUS-UKRAINE
3rd place DIMITRIS KOTSIKOULIS – GERMANY
532  CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-47 KG)
1st place TOMMY WEST -ENGLAND
2nd place MYKHAILO PETRENKO-UKRAINE
3rd place                    LUCA DELUSSO – ITALY
533  CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-52 KG)
1st place KLEYENSKOG LINUS- SWEDEN
2nd place
3rd place
534  CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place
2nd place
3rd place HUGO BEAHEGEL – FRANCE
535  CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place TUDELA KACPER- POLAND
2nd place DEMURTAS ROBIN- GERMANY
3rd place
536  CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place CONNOR GEORGE – ENGLAND
2nd place
3rd place
537 CATEGORY CADETS M 13/14/15 YEARS OLD OPEN (+69KG)
1st place DUMITRU ION ALEXANDRU- ROMANIA
2nd place BELLUARDO ALESSIO- ITALY
3rd place
538 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-42KG)
1st place FABRICOTTI GAIA- ITALY
2nd place BROCCIO GAIA- ITALY
3rd place
540 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-50KG)
1st place CLARA LEFFLER – GERMANY
2nd place
3rd place
541 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-55KG)
1st place CEBUC ANDREEA- ROMANIA
2nd place HENRIKSSON THEA- SWEDEN
3rd place
542 CATEGORY CADETS F 13/14/15 YEARS OLD OPEN (-60KG)
1st place DOKA ALIZA- HUNGARY
2nd place SAVENSTEDT HANNA- SWEDEN
3rd place
545  CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place MONTAGNE LUCAS- FRANCE
2nd place BOND FIACHRA- IRELAND
3rd place
546  CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-63 KG)
1st place SZCZESNY JAKUB- POLAND
2nd place WASOWSKI SEBASTIAN- POLAND
3rd place MITIELSKYI ROSTYSLAV- UKRAINE
547  CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-69 KG)
1st place SZPARNIAK PATRYK- POLAND
2nd place FERRARA STEVE- ITALY
3rd place
548  CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-74 KG)
1st place SICILIANO ALESSANDRO- ITALY
2nd place TRUSCELLO FRANCESCO- ITALY
3rd place
550  CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-84 KG)
1st place RUSSO FRANCESCO- ITALY
2nd place BORSEI DANIEL- ITALY
3rd place STEFAN ONISOR – ROMANIA
553  CATEGORY JUNIOR M  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place NOEMI ROMANO – ITALY
2nd place
3rd place
554  CATEGORY JUNIOR F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place IDIKURT MELISA- GERMANY
2nd place KRYVANYCH DARYNA- UKRAINE
3rd place
555  CATEGORY JUNIOR F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place VALERIA BERVICATO – ITALY
2nd place
3rd place
558  CATEGORY JUNIOR F  16/17/18 YEARS OLD OPEN (+70 KG)
1st place CVINGEROVA TERZA- CZECH REPUBLIC
2nd place KNAPP FELICIA- NETHERLANDS
3rd place
559  CATEGORY SENIORS M 19/40 YEARS OLD OPEN (-57KG)
1st place MARTINO FRANCESCO- ITALY
2nd place
3rd place
560  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-63KG)  6
1st place BAKOWSKI PIOTR- POLAND
2nd place KORKMAZ YUNUS- GERMANY
3rd place RUSSO ALEN- ITALY
561  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-69KG)
1st place VASCONCELOS GILVAN- BRAZIL
2nd place MURRAY KYLE- SCOTLAND
3rd place OLENCHUK VADIM- UKRAINE
562  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-74KG)
1st place OTVERCHENKO ANTON- UKRAINE
2nd place BARBROSA KELSON- BRAZIL
3rd place BYEARS OLDSTER CONNOR- ENGLAND
563  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-79KG)
1st place VYHONSKYI VALERII- UKRAINE
2nd place ILNYTSKYI BOHDAN- UKRAINE
3rd place CAVALLARO ELIA- ITALY
564  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-84KG)
1st place PAK GRZEGORZ- POLAND
2nd place LOREK MATEUSZ- POLAND
3rd place ALIIEV ALTADZH- UKRAINE
565  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-89KG)
1st place RYBCHENKO DAVYD- UKRAINE
2nd place BURDANOWSKI WOJCIECH- POLAND
3rd place
566  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (-94KG)
1st place FOKSHEK OLEKSANDR- UKRAINE
2nd place
3rd place
567  CATEGORY SENIORS MEN 19/40 YEARS OLD OPEN (+94KG)
1st place VOROTNYK TARAS- UKRAINE
2nd place DE SIMONE GIUSEPPE- ITALY
3rd place TORRANCE RYAN- ENGLAND
567B CATEGORY MASTER GOLD MEN +40 YEARS OLD OPEN (-90KG)
1st place ADIL ALIYEV-AZERBAIJAN
2nd place PATO DIMITRY ALEKSANDR-ROMANIA
3rd place
567C CATEGORY MASTER GOLD MEN +40 YEARS OLD OPEN (+90KG)
1st place HASAN HUSEYNOV-AZERBAIJAN
2nd place STIJIN GOOSSENS-BELGIUM
3rd place
568  CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OLD OPEN ( -50KG)
1st place FORINO JESSIKA- ITALY
2nd place
3rd place
569  CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OLD OPEN ( -55KG)
1st place KARABAZAR YASEMIN- GERMAN
2nd place SBRIGNADELLO GIULIA- ITALY
3rd place TOLNAI KLEOPATRA- HUNGARY
570  CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OLD OPEN ( -60KG)
1st place PODKOPAI HALYNA- UKRAINE
2nd place
3rd place
571  CATEGORY SENIORS F 19/35 YEARS OLD OPEN ( -65KG)
1st place REMBELESKA DOMINIKA- POLAND
2nd place
3rd place

LIGHT CONTACT ON RING

4010 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-25 KG)
1st place KIAN BEECH – ENGLAND
2nd place AIDAN LENNON – SCOTLAND
3rd place MASON PALLANT – ENGLAND
3rd place AIDAN MCCRACHEN – SCOTLAND
4011 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-30 KG)
1st place CHARLIE STOKES – ENGLAND
2nd place HARVEY ADLAM – ENGLAND
3rd place AARON SOLOMON – ENGLAND
4012 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-35 KG)
1st place BRANDON MURRAY – SCOTLAND
2nd place EWAN GLINIECKI – SCOTLAND
3rd place BRADLEY BROWN – ENGLAND
3rd place MAEL MONTAGNE – FRANCE
4013  CATEGORY CHILDREN BOYS  8/12 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place KEVIN GHASSEMI – SWEDEN
2nd place LENNON GEORGE – ENGLAND
4014  CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (-45 KG)
1st place DERELLE MCKENZIE – ENGLAND
2nd place MORGAN FREEMAN – ENGLAND
4015 CATEGORY CHILDREN  BOYS 8/12 YEARS OLD OPEN (+45 KG)
1st place ZACH MARSHALL – ENGLAND
2nd place DERELLE MCKENZIE – ENGLAND
3rd place AARON PADFIELD – WALES
4019 CATEGORY CHILDREN  GIRLS 8/12 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place VANESSA ROMANOVSKI – SWEDEN
2nd place MIA ROBINSON – ENGLAND
3rd place FELICIA DEMETER – SWEDEN
3rd place ABBIE SCANLON – WALES
4022 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-40 KG)
1st place JACK BINNS – ENGLAND
2nd place FINN BROOKES – ENGLAND
4023 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-45 KG)
1st place TOMMY WEST – ENGLAND
2nd place SHANE LAWLESS – IRELAND
4024 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place ARYAN SINGH – ENGLAND
2nd place TURAL ALIYEV – AZERBAIJAN
4025 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place ALEX HOOK – ENGLAND
2nd place ANTONIN LUPINEK – CZECH REP
3rd place HUGO BEAHEGEL – FRANCE
4026 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place LUCAS MONTAGNE – FRANCE
2nd place ALEX FITZPATRICK – IRELAND
3rd place ROSARIO DI STEFANO – ITALY
4027 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place SEBASTIAN WASOWSKI – POLAND
2nd place JAKUB SZCZESNY – POLAND
3rd place DAVIDE BELLUARDO – ITALY
4029 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (-75 KG)
1st place JORDAN MCCAFFEREY – SCOTLAND
2nd place CONNOR LAWRENCE – ENGLAND
4030 CATEGORY JUNIORS MEN 13/17 YEARS OLD OPEN (+75 KG)
1st place ALESSIO BELLUARDO – ITALY
4032 CATEGORY JUNIORS GIRLS 13/17 YEARS OLD OPEN (-50 KG)
1st place ROBERTA SFERLAZZA – ITALY
2nd place COURTNEY BAKER – WALES
4033 CATEGORY JUNIORS GIRLS 13/17 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place MELISA IDIKURT – GERMANY
2nd place CATHERINE JENNINGS – IRELAND
3rd place EMILY DAVID – WALES
3rd place CHLOE BUTLER – WALES
4038 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place JORDAN MCCARTHY – IRELAND
2nd place SIMONE LACORTE – ITALY
4039 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place JOSE VAZ – BRAZIL
2nd place DANIEL MORGAN – ENGLAND
3rd place DAMIEN CREAVIN – IRELAND
4040 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-63,5 KG)
1st place YUNUS KORKMAZ – GERMANY
2nd place DIEGO HOREMANS – BELGIUM
3rd place NASAR ADAM – ENGLAND
4043 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-71 KG)
1st place KIERAN JONES – ENGLAND
2nd place TOMAS SEBEK – CZECH REP
4044 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-75 KG)
1st place JACK RHODES – ENGLAND
2nd place GEORGE POWELL – ENGLAND
3rd place GEORGE JURGENS – ENGLAND
4046 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-86 KG)
1st place JORDAN BRACE – WALES
2nd place CHRIS ALISON – ENGLAND
4047 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-91 KG)
1st place PASTYRIC PETE – CZECH REP
2nd place ZAUR YUSIFOV – AZERBAIJAN
4048 CATEGORY SENIORS MEN 18/35 YEARS OLD OPEN (+91 KG)
1st place DAVID KONECNY – CZECH REP
2nd place RUDY ROBINSON – ENGLAND
4049 CATEGORY SENIORS WOMEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-55 KG)
1st place RACHEL HOUSE – WALES
2nd place VICTORIA MURRAY – SCOTLAND
3rd place LAURAN LANG – ENGLAND
3rd place BETH NEAL – ENGLAND
4050 CATEGORY SENIORS WOMEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-57 KG)
1st place ABI TURP – ENGLAND
2nd place LAUREN LANG – ENGLAND
4051 CATEGORY SENIORS WOMEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-60 KG)
1st place TENNESSE RANDAL – WALES
2nd place KASHAMA WILLIAMS – WALES
3rd place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
4053 CATEGORY SENIORS WOMEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place STACEY MCGHEE – SCOTLAND
2nd place DOMINIKA REMBELSKA – POLAND
3rd place MARTINA PTACKOVA – CZECH REP
4054 CATEGORY SENIORS WOMEN 18/35 YEARS OLD OPEN (-70 KG)
1st place TEREZA CVINGEROVA – CZECH REP
2nd place ANAIS BERNARDO – FRANCE
3rd place MARTINA PTACKOVA – CZECH REP
4056 CATEGORY VETERANS MEN 36/39 YEARS OLD OPEN (-65 KG)
1st place SAKREF MOHAMED – FRANCE
2nd place AZER ASLANOV – AZERBAIJAN
3rd place GAVIN DOBSON – ENGLAND
4057 CATEGORY VETERANS MEN 36/39 YEARS OLD OPEN (-75 KG)
1st place PETR HODEK – CZECH REP
2nd place ELNUR SALMANOV – AZERBAIJAN
4058 CATEGORY VETERANS MEN 36/39 YEARS OLD OPEN (-85 KG)
1st place MARTIN WARD – IRELAND
2nd place JACK RHODES – IRELAND
4059 CATEGORY VETERANS MEN 36/39 YEARS OLD OPEN (+85 KG)
1st place STIJIN GOOSSENS – BELGIUM
2nd place MUSHFIG MEMMEDON – AZERBAIJAN
4063 CATEGORY MASTER MEN 40+ YEARS OLD OPEN (-75 KG)
1st place ARTUR MARABYAN – UKRAINE
2nd place TOM WEST – ENGLAND
3rd place MARIANO DIT LE MESLE – FRANCE
ALI GHAFFARI – IRAN
4064 CATEGORY MASTER MEN 40+ YEARS OLD OPEN (-85 KG)
1st place VIACHESLAV OTERANSKI – UKRAINE
2nd place SERHIL HUSEV – UKRAINE
3rd place SAEID GHAHARIKERMANI – IRAN
4065 CATEGORY MASTER MEN 40+ YEARS OLD OPEN (+85 KG)
1st place NEIL KELLY – ENGLAND
2nd place STEFFEN JUNGSLED – DENMARK
3rd place SAEID GHAHARIKERMANI – IRAN

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>